Recenzje perfum

Zara Jo Malone Vibrant Cities, Boldly Seoul Edp

Tym razem ma być odważnie, bo tak według twórców pachnie Seul. Czy aby napewno? Zapraszam 🙂 .

Pylista mimoza na pudrowym fiołku zawinięta w papierki po cukierkach. To jedno zdanie idealnie opisuje Boldly Seoul. Na wstępie zapach potrafi osaczyć, bo mimo krótkiego składu, odnosi się wrażenie bogatego bukietu. Po dosłownie paru minutach osiada na skórze i klaruje się miodowa mimoza na pudrowym tle. Obecny tu puder nie jest w stylu piżma, ale bardziej w klimacie talku kosmetycznego. Całość po prostu wibruje. Z czasem Boldly Seoul przeistacza się w słodkie, bardzo dobrze znane wszystkim kolorowe, owocowe cukierki pudrowe, więc jak sami widzicie wielowymiarowości nie można im odmówić 🙂 .

Szczerze to jestem mega pozytywnie zaskoczona kompozycją. Fiołek nie pachnie jak pranie czy stary puder, mimoza fajnie dopełnia całokształt nadając woni lekkości i kwiatowego wydźwięku, a cukierkowa chmura zamyka bukiet. Zapach ma swój charakter. Jest interesujący, nieszablonowy i zapadający w pamięci. Każdy etap rozwoju pachnie inaczej.

Parametry oceniam jako dobre, aczkolwiek perfumy wymagają powtórzenia aplikacji w ciągu dnia. Po 4 godzinach na ciele zostaje słodka i miła dla nosa mgiełka.

Podsumowanie

Boldly Seoul to słodko-kwiatowo-pudrowa mieszanka, która zasługuje na brawa. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy ciekawy i rozwojowy zapach. W parę chwil fiołek przeistacza się z pudru drogeryjnego, w kuchenny i słodki pyłek na miodowej bazie! Szczerze polecam chociażby danie szansy jakże odważnemu Seulowi!

Specyfikacja zapachowa:
Kategoria: kwiatowe
Nuty: fiołek, mimoza i piżmo.

Twórca:
Jo Malone

Rok powstania: 
2021

Pojemności:
10 ml (roll on) i 40 ml oraz 75 ml

Trwałość:
Średnia – 4 h na skórze

Podziel się:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x