O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Ania i mam bzika w szczególności na na punkcie Perfum. To właśnie dzięki mojej pasji do zapachów narodził się blog. Postanowiłam, że chcę się nią podzielić i wprowadzić innych w otulony aromatami świat, a przy okazji pokazać inne urodowe recenzje i porady.

Perfumy od zawsze mnie fascynowały, codziennie zagłębiam o nich wiedzę, co weekend ląduje w perfumerii i odkrywam coraz to nowe zapachy, a moja kolekcja flakonów wciąż rośnie. Natomiast z wszelkimi nowościami kosmetycznymi staram się być na bieżąco!

Zapach to nic innego jak dotyk, który czujemy na odległość

Jean-Claude Ellena.

Perfumy traktuję jak drugą skórę, podchodzę do nich sentymentalnie i emocjonalnie. Według mnie zapach to coś więcej niż tylko miła woń, to zaklęte w nich wspomnienia, osoby, uczucia i emocje, które przywodzi, o czym można się przekonać czytając moje wpisy.

„Najpiękniejszym makijażem dla kobiety jest pasja i radość życia… ale kosmetyki łatwiej kupić!”
Yves Saint Laurent

Na blogu można znaleźć mnóstwo zapachowych i kosmetycznych recenzji. Chcę trafić do jak najszerszego grona czytelniczek/czytelników. Głównie testuje i opisuje zapachy damskie i unisex, aczkolwiek męskich nie wykluczam oraz wszelkie nowości (i nie tylko!) w świecie urody, mody i lifestyle tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zapraszam do dyskusji pod postami, dzieleniem się swoim zdaniem, opiniami.

Jeśli chcesz porozmawiać bardziej ustronnie, napisz :

[email protected]