Charlotte Tilbury More Sex
Recenzje perfum

Charlotte Tilbury More Sex – recenzja

Powiem Wam Charlotte Tilbury More Sex już samą nazwą stawia porzeczkę wysoko. Jak pachnie uczucie bliskości? W głębokiej niszy bałabym się tego typu woni 😉 , ale tutaj mamy praktycznie mainstream. Zapraszam do recenzji!

Skórzany banał

Kompozycja już od samego początku kokietuje akordem skóry i o ile na wstępie jest doprawiona pieprzem, ma pazurek i charakter, tak szybko łagodnieje. Serce klaruje się jako słodkawy zamszyk na puchatej, piżmowej bazie z drzewnymi pod tonami w generycznej konwencji. Momentami bukiet ma nawet takie laktonowe, aksamitne przebłyski. Im dalej, tym zapach staje się bardziej miękki oraz totalnie cielesny, a także niestety trochę jakby zwietrzały i pozbawiony życia. Zamszowo-skórzane brzmienie znika dosłownie w przeciągu godziny ustępując miejsca dziwnej sterylności… . I tak już do końca powoli tli się czyste piżmo w detergentowym wydaniu.

Charlotte Tilbury More Sex

Opinia i parametry

Charlotte Tilbury More Sex To dla mnie nieco dziwne perfumy. Zapach z zadziornego harleyowca bardzo szybko osiada na ciele w postaci przytulnego misia pysia, a finalnie serwuje wannę po myciu mleczkiem cif. Owszem są one kokieteryjne w unisexowy sposób, ale tylko w środkowym etapie. Mało mi się tu klei, a na dodatek obecna tu skóra jest mocno wtórna. Osobiście się zawiodłam, ponieważ czuć, iż marka pretendowała do znanych hitów, lecz wyszło małe, błądzące po omacku dziecko… .

Parametry średnie – 4 godzinki na ciele, skin scent.

Charlotte Tilbury More Sex

Podsumowanie

No szału nie ma. More Sex to nie jest synonim bożka miłości. To zagubiony we mgle prawiczek 😉 . Ze względu na zmienny charakter woni raczej w ciemno ich bym nie kupowała. Raz jest narwana skóra, innym razem zamszowa torebka, a ostatecznie biała łazienka. Do mnie zapach nie trafił, ale być może Wy odnajdziecie się w czerwieni od Charlotte Tilbury.

Specyfikacja zapachowa

Link do fragrantica:
Fragrantica Charlotte Tilbury More Sex

Kategoria
Orientalno – drzewna

Nuty
Głowy: czarny pieprz i jagody jałowca
Serca: skóra, piżmo, aldron i ambroksan
Bazy: Piżmo, drzewo sandałowe i drzewo bursztynowe.

Twórca:
Anne Flipo

Rok powstania: 
2024

Pojemności:
10 ml i 100 ml

Trwałość:
Średnia – bliskoskórne 4 godzinki na ciele.

Podziel się:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcesz wyrazić swoje zdanie? Skomentuj!x