Zara Red Temptation Bloom
Recenzje perfum

Zara Red Temptation Bloom – recenzja

Szczerze to byłam hiper ciekawa reinterpretacji Baccarata w formie kwiatowej. Zara Red Temptation Bloom miała być rozkwitem bandaży w formie wiosny… 😉 taaaak 😉 . To co? Lecimy z tematem!

Owocowo-kwiatowy bandaż

Pierwszy moment przynosi słodycz w postaci owocowego soku. Jest esencjonalnie i gęsto. Dojrzałe gruszki z sokiem malinowym dają efekt beztroskiej woni w słodkim, migoczącym klimacie. Gdy bukiet nieco osiądzie na ciele nabiera przestrzenności baccaratowej z minimalnie kremowym kwiatem pomarańczy i kwaskowatymi płatkami magnolii. Wedle mego nosa całość w nutach głowy i serca ma zapędy do Ariany Grande God is a Women. Niezłe zagranie! Tym bardziej, że nie dość iż jest tu nawiązanie do czegoś znanego, to jeszcze w drydownie jest mały haczyk w postaci szyprowego brzmienia. Im bliżej zakończenia, tym bardziej przebija się mech dębowy, który stawia kropkę nad „i” całej kompozycji schładzając ją w zielone brzmienie na drzewnej bazie.

Zara Red Temptation Bloom

Opinia i parametry

Ogólnie Zara Red Temptation Bloom to taki trochę niezdecydowany bandaż skąpany w owocowym soku i mszanym wazonie kwiatów. Gruszka fajnie nadaje zapachowi słodyczy w miły dla nosa sposób, jak również zostało tu zachowane szpitalne tchnienie. Filar Bloom stanowi drzewno-zielony duet, który w miarę rozwoju woni diametralnie ją zmienia z gruszkowego słodziaka w szyprowe pachnidło. Nie jest źle, ale fajerwerków także nie doznałam wąchając tę wariacje. Nie ma tu jakiegoś przełomu ani samego w sobie akordu WoW porywającego w mig.

Parametry bardzo przeciętne. Aromat odbija do 5 h na ciele, ubrania parę godzin dłużej.

Zara Red Temptation Bloom

Podsumowanie

Podsumowując w Zara Red Temptation Bloom są owoce, są kwiaty, jest baccarat, trochę leśnego podtekstu w jednym i wsio. Całość mimo wszystko dobrze zblendowano, etapy rozwoju gładko przechodzą między sobą, nie walczą a miękko grają. Z pewnością zapach znajdzie swoich zwolenników 🙂 .

Specyfikacja zapachowa

Link do fragrantica:
Fragrantica Red Temptation Bloom

Kategoria
Kwiatowa

Nuty
Głowy: kwiat pomarańczy, gruszka
Serca: magnolia
Bazy: drzewo sandałowe, brusztyn, mech

Twórca:
Zara

Rok powstania: 
2024

Pojemności:
50 ml

Trwałość:
Zadowalająca – skóra ok. 5 h, ubrania kilka godzin dłużej

Podziel się:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcesz wyrazić swoje zdanie? Skomentuj!x