Mugler Cologne Love You All
Recenzje perfum

Mugler Cologne Love You All – recenzja

Kolor obłędnie turkusowy. Mugler Cologne Love You All już samym odcieniem soku przyciąga uwagę i kieruje wyobraźnię ku lazurowej, błękitnej wodzie oceanicznej. Ciężko mi było wyobrazić sobie zapach po samych nutach, które wbrew pozorom są dość przeciwstawne. A co ostatecznie otrzymałam? Zapraszam.

Nieskomplikowana, nadmorska bryza

Miała być lukrecja, której bałam się przeokrutnie. Jestem jej absolutną antyfanką i szczerze nie cierpię woni lukrecji oraz anyżu 😉 . Przed pierwszym psikiem wahałam się kilka minut 🙂 , ale jak już się odważyłam okazało się, że moje obawy były kompletne nieuzasadnione. Z jednej strony ulga, ale z drugiej jak ktoś liczy na lukrecjowe cukierki mocno się przeliczy. Love You All pachnie mocno molekularnie-drzewnie w praniowym tego słowa znaczeniu. Jak lekki powiew wiatru w suchy, letni dzień z mydlanym akordem na czele. Perfumy mają w sobie specyficzną aurę czystości, która jednym kojarzyć się będzie z prysznicem a innym z wyszorowana łazienką 😉 . Określenie ozonowo-cytrusowy będzie tutaj idealnie pasować, aby opisać aromat. Gdyby nie baza z szarej ambry w postaci drzewnego jej wydźwięku, zapach byłby dla mnie bez reszty odzwierciedleniem „cifu”… .

Mugler Cologne Love You All

Opinia i parametry

Mugler Cologne Love You All zaskoczyło mnie pod względem wybicia syntetycznego substytutu ambry, czyli ambroksanu na pierwszy plan (momentami zahacza nawet o vibe JHAG Not a Perfume). Fajnie, że jednak całość nie poszła w męskim kierunku, a balansuje na granicy unisexowości. Drzewno-morski ton daje poczucie rześkości w stylu zimnego prysznica w upalny dzień. Perfumy idealnie pasują na ciepłe dni, a ich lekki i świeży charakter pozostawia niezwykle przejrzyste wrażenie.

Trwałość mizerna. Raczej na poziomie mgiełki.

Mugler Cologne Love You All

Podsumowanie

Mugler Cologne Love You All będzie idealnym wyborem dla osób, które szukają niezobowiązujących i niezwykle czystych w odbiorze zapachów. Może być noszony zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, co czyni go wszechstronnym i uniwersalnym. Jeśli jesteście miłośnikami delikatnych woni, które pozostawiają po sobie „prysznicowe” wrażenie, zdecydowanie warto dać szansę turkusowej buteleczce.

Specyfikacja zapachowa

Kategoria:
Orientalno-przyprawowa

Nuty:
Biała ambra, lukrecja

Twórca:
Jean-Christophe Hérault

Rok powstania: 
2018

Pojemności:
10 ml i 100 ml

Trwałość:
Migełki

Podziel się:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcesz wyrazić swoje zdanie? Skomentuj!x